Elektro

Revoluční řešení k překonání jazykových bariér

Navrženo pro řešení běžných jazykových problémů. Snadno a rychle se naučíte vše, co potřebujete.
Studium jazyků je otázkou dostatečného času, poctivého úsilí a otevřenosti. V Japonsku se rychlé překladače používají ve školách již více než deset let, a právě v tomto prostředí se zrodila MUAMA Enence. Byla vyvinuta silným týmem inženýrů i učitelů a precizně navržena s ohledem na běžné problémy studentů s výukou jazyků. Zde je několik z nich:
Pečlivá studentka
➠ Zapamatování slov
Toto je pravděpodobně nejběžnější problém. Rozlučte se s věčným vyhledáváním slova pokaždé, když na něj zapomenete. Zde jej stačí pouze vyslovit a MUAMA Enence Vám okamžitě odpoví překladem!
➠ Nesprávné použití slovní zásoby
Pro začátečníky může být náročné zejména užití správného slova ve správném kontextu tak, aby věta dávala smysl. S MUAMA Enence lze snadno zvýšit nastavení na stupeň „rodilý mluvčí“, čímž dosáhnete vynikající úrovně překladu.
➠ Poplatky učiteli
Pokud je řeč o žácích, dalším významným problémem je přílišné přetěžování lektora, pokud žák zaostává ve svých jazykových lekcích. Vyžaduje pouze jednorázovou platbu a může pomoci vašemu dítěti výrazně zlepšit jeho dovednosti. Od doby, kdy vyšly zprávy o MUAMA Enence, je rodiče začali kupovat doslova jako smyslů zbavení!
➠ Zbavte se cizího přízvuku
Pouze neutuchající interakcí s rodilými mluvčími začnete postupně zlepšovat svou výslovnost, avšak mnoho lidí nemá odvahu mluvit s cizími lidmi, protože jejich strach ze zapomínání slov je blokuje, vytváří nepříjemné ticho a připadají si hloupě.
S MUAMA Enence nemusíte již hledat lidi, kteří mluví Vaším jazykem. Vše, co potřebujete, je jen pár klepnutí prstem. Pokud rozumí, kdokoli jiný také bude!
Umělá inteligence
Jak to funguje?
Rychlý překladač umožňuje dvěma lidem mluvícím různými jazyky vést snadnou a plynulou konverzaci. Vše probíhá beze stresu a s úsměvem.

Back To Top