Výrobky

Bezpečný vstup do bazénu

Z hlediska užívání vašeho bazénu byste měli hledět nejen na komfort, který vám přináší v podobě nádherné a průzračné vody, ale i z hlediska bezpečí, které je rovněž důležité při vychutnávání si spokojených okamžiků v něm.
Abyste dbali nejen na to vaše, ale i na bezpečí vašich malých dětí, rozhodně byste si měli pořídit stabilní schůdky k bazénu Chlorito, které vám poskytnou vždy jistotu, že si nepřivodíte ošklivý úraz způsobený vaší neopatrností.

schůdky v bazénu

Nepodceňujte přítomnost schůdků

Mnoho lidí se mylně domnívá, že schůdky jsou potřebné pouze tehdy, pokud vlastníte velký bazén umístěný v zemi. Není tomu ovšem tak! Na řádné dodržování bezpečného vstupu a výstupu z bazénu, byste měli hledět i v případě, že vlastníte menší a třeba i nafukovací nádrž.
I když je pravdou, že se do něho a opětovně ven dostanete i bez jejich potřeby, nikdy nevíte, kdy může nastat poměrně častá situace, jakou je uklouznutí a následné zranění. Zejména se to týká dětí, které jsou zpravidla při dovádění ve vodě příliš zaujaté hrou a nehledí už tolik na to, že se jim něco může i stát.

Nabídka je pro všechny dostatečně pestrá

V závislosti od velikosti a typu vaší nádrže, si můžete ze široké nabídky vybrat přesně takové schůdky, které vám poskytnou spolehlivou ochranu před možným úrazem. K dispozici máte možnost zvolit si nerezové schůdky, ke kterým si můžete vybrat i stupínky dle vašeho výběru. Stejně tak natrefíte i na plastové nebo pouze madla v případě, že vlastníte bazén v zemi.

hotelový komple

Manipulace se všemi schůdky je jednoduchá a ve většině případů jich lze snadno vytáhnout z vody a opětovně vrátit v momentě, když budete z bazénu odcházet.
Pro ještě větší bezpečí si můžete vybrat i protiskluzové stupínky, se kterými získáte ještě větší stabilitu a ušetříte si vaše zdraví díky tomu, že neuklouznete a neupadnete na zem. Když už jste se rozhodli vlastnit zahradní bazén, měli byste hledět i na to, jak si ho co nejlépe užít se sortimentem, který vám vstup a výstup pouze usnadní.

Back To Top