Služby

Ale vy potřebujete nějaké zázemí, přece nebudete spát v autě?

Váš nový pozemek je v ochranném pásmu, a nelze zde stavět, žádné povolení na stavbu nedostanete. Uvažujete o maringotce, nebo o zahradní chatce, vše by bylo bez základů, takže shánění povolení odpadá. Ano, to je také řešení, nemusíte běhat po úřadech a to zabere času. Ale co tak zkusit mobilní dům House Nr. 37 http://www.top-mobilnidomy.cz/mobilheimy/-1265/. Máte ho ihned dovezený a umístěný na vašem pozemku, tedy zahradě. Jsou tam inženýrské sítě, takže se necháte napojit a máte všechno pohodlí.

Opuštěný mobilní dům Ať si prší, vy budete v suchu ve svých 25m², které máte komplet zařízené. Můžete se osprchovat v nádherné koupelně, kde je nejen sprchovací kout, umyvadlo se skříňkou, bojler, ale také i žebříkový topný sušák, kde si vysušíte mokré věci. A máte hlad? Žádná rychle snězená svačina, ale v útulné kuchyňce si uděláte jídlo, které vás nasytí. Kuchyňka má vše potřebné, ledničku, troubu, myčku, digestoř i plotýnkovou indukční desku.

Výhled z mobilního domu

Takže si můžete vaši novou zahradu v pohodě užívat, a to i v zimním období. Je to možní díky zateplení a vytápění. Tady se jedná o rozhodnutí, které vám zajistilo opravdu obyvatelný a to i celoročně mobilní dům, obchodně označovaný jako mobilheim. Tato obydlí se řadí k těm nízkoenergetickým. Jiným využitím mobilheimu může být, pokud podnikáte například ve stavebnictví, možnost ubytovat vaše zaměstnance v místě firemní zakázky, například výstavby domu pro zákazníka. Místo toho, aby každý den pracovníci firmy odjížděli a vraceli se z nějaké vzdálené ubytovny, je tato možnost ideální. A to, že se zde mohou v klidu umýt, odpočinout si i něco si uvařit, jistě kladně ohodnotí. Ale není to jen ve stavebnictví, každá firma, která potřebuje rozšířit své zázemí novými kancelářemi, určitě tyto moderní, vkusné nízkoenergetické stavby ohodnotí velkým plusem. A to navzdory konkurenci, která má sídlo ve staré vilce u hlavní cesty, kde není možné ani bezpečně zaparkovat.

Back To Top