Služby

S potencí je svět krásnější


V zásadě se dá říci, že se lidé bez sexu v životě obejdou. Stačí jim zplodit potomstvo a pak už tento není nepostradatelný. Ale to, že se dá bez sexu žít, neznamená, že je život bez něj příjemný. Když je sexu dost, cítí se lidé příjemně, na rozdíl od situace, kdy tento začíná být vzácností nebo už dokonce vymizel.

Nevím, nakolik zásadní je problematika sexu u žen, ale my muži prostě po podobném potěšení toužíme po celý život. Ať jsme kýmkoliv a žijeme kdekoliv, aspoň příležitostně si chceme zaskotačit, bez ohledu na to, zda jsme mladí nebo staří, tlustí nebo hubení, hezcí nebo oškliví… Prostě my muži po sexu prahneme. Ale bohužel nejen v dobách, kdy jsme schopní ho také provozovat. Po sexuálním vyžití prahneme i tehdy, když už to není s naší potencí žádná sláva a kdy hrozí, že i to největší snažení vyjde naprázdno.

žena v posteli

Ale copak stojí sex za to, když to s naší potencí vypadá bledě? Jasně, že nestojí. Bez potence to nejde a ani když je erekce jenom slabá to není ono. A tak se my muži kolikrát trápíme. Což nám ale nepomáhá. Právě naopak – když v sebe ztratíme víru, je to ještě horší, protože máme tendenci to vzdát i tehdy, kdy by ještě jiskřička naděje byla. Neradi, ale činíme tak.

Ale když je aspoň ona zmíněná jiskřička naděje, neměli bychom házet flintu do žita, ve kterém jsme třeba zamlada s děvčaty tak rádi obcovali, když nebylo kam jinam se uchýlit. Měli bychom se pokusit s tím něco udělat. A co konkrétně? Měli bychom vyzkoušet něco, co je určené na podporu erekce. Nějaký ten lék nebo aspoň doplněk stravy. Protože je v tomto ohledu každá pomoc vítaná. A i trocha naděje je nadějí.

žena na posteli

A co konkrétně vyzkoušet? Samozřejmě ne nějaký pochybný dryák, ale raději něco, co bylo vědecky prověřené a funguje to. A Viagra bez předpisu může být právě to pravé, díky čemu muži nemusí erekci zbytečně postrádat. A sex pro ně může být déle potěšením.

Back To Top