Služby

Noste si co chcete


I velice sebevědomé ženy s krásnou postavou raději nechají v obchodě krásný top s holými zády, protože se jej stydí nosit ven. A i když si jej kopí, většinou takový kousek budou nosit jen doma v obýváku. Důvod je jednoduchý – někteří členové společnosti mají pocit, že mohou hodnotit to, co ostatní mají na sobě. Ani ta sebevědomá žena s dokonalými křivkami nechce poslouchat nemístné narážky na to co má na sobě.

hluboký výstřih

A podobně to má celá řada žen. Na nošení některých kousků není ani potřeba mít dokonalou figuru, stačí chtít například v létě chodit bez podprsenky. Je jedno jestli jste majitelka větších vnad a nebo vám příroda nadělila menší velikost, ale asi se shodnete na tom, že bez podprsenky je vám v létě líp. Většina žen nosí podprsenky s kosticemi, které mohou způsobovat opruzeniny. Stačí se párkrát zpotit, a když se kostice pevně tře o tělo, výsledkem je opruzenina, která dokáže pěkně bolet. A léčit si opruzeniny pod prsy není nic příjemného. Potom stejně tu podprsenku nosit nemůžete, tak proč ji rovnou nenechat ve skříni?

barevné podprsenky

Nosíte ráda korzety nebo různé šaty?
Některé kousky dámského oblečení mají zajímavé střihy, někdy by se dalo říct že až extravagantní. Pod takové oblečení se rozhodně nenosí podprsenka. Typicky jsou to právě korzety, různé topy a halenky s odhalenými rameny, zády a nebo velkými výstřihy. Ráda byste si něco takového aspoň občas oblékla ale stydíte se jít bez podprsenky? Existuje možnost jak si takové oblečení užít i bez ní. Neviditelná podprsenka Lifties
je řešením, které je jednoduché a hlavně funkční. Náplasti na prsa fungují právě jako podprsenka. Prsa podrží, obepne a vy si díky nim vytvarujete prsa tak jak potřebujete. Nikde není vidět žádné zapínání, a ani ramínka nečouhají ven. Noste co chcete, a neberte ohledy na ostatní. Nikdo nemá právo vám určovat co budete nosit.

Back To Top