Nezařazené

Cestovní pojištění přes internet!

Velká řádka lidí odjíždí každoročně do zahraničí, ať už za prací či za odpočinkem. Často si na poslední chvíli uvědomíme, že nemáme cestovní pojištění a potřebujeme na poslední chvíli, rychle a levně právě pojištění sjednat.
Pokud přemýšlíte o tom, že si sami vyberete cestovní pojištění, asi není v této době nic snazšího, než použít internetové kalkulačky nebo srovnávače právě různých typů pojistek. Určitě je rozumné si před cestou do zahraničí pojištění sjednat. Samozřejmě kalkulačky a srovnávače jsou na různé druhy pojistek a určitě je rozumné se zabývat nejen pojištěním na cestování, ale také pojištěním neschopnosti splácet a podobnými produkty.

pojištění

Jaký tedy bude následovat postup pokud se pro sebe rozhodnete cestovní pojištění najít na internetu?

1. Pokud si pro hledání a vybírání cestovního pojištění vyberete právě některou z internetových kalkulaček nebo srovnávačů, budete pravděpodobně zadávat v prvním kroku údaje o Vaší cestě a počtu cestujících.

2. Dále si budete muset vybrat rizika, která chcete pojistit. Když si pak necháte srovnat nabídky prověřených pojišťoven, můžete si vybrat třeba i z dvanácti nabídek.

3. Jako další krok je samozřejmě výběr právě toho nejvhodnějšího cestovního pojištění pro vás. Můžete si například vybírat podle porovnání ceny od nejlevnějšího po nejdražší.

4. Pokud se pro nějaké pojištění rozhodnete, stačí si právě dané pojištění vybrat, vyplnit krátký formulář a na konci formuláře, tedy objednávky pak můžete zaplatit toto pojištění většinou buď platební kartou nebo bankovním převodem. Samozřejmě dost často i jiným způsobem, ale tyto dva jsou nejpraktičtější a nejrychlejší.

zimní úraz

Výhodou těchto internetových kalkulaček a srovnávačů je, že máte opravdu před sebou přehled o českém pojistném trhu a nemusíte se rozhodovat mezi dvěma doporučenými pojišťovnami, které vám doporučí nějaký finanční poradce, ale můžete si sami opravdu podle vlastního vkusu, svědomí, možností vybrat a nemusíte se nikomu zodpovídat.

Back To Top