Nezařazené

Dejte si záležet při výběru slunečních brýlí

Sluneční brýle nosíme od jara do podzimu téměř neustále, někteří je neodloží dokonce ani v zimě. Oči bychom před slunečními paprsky měli chránit pořád, a k tomu slouží právě kvalitní a dobře zvolené sluneční brýle. Kromě ochrany našeho zraku, ale nosíme sluneční brýle ještě z jednoho, dost podstatného a důležitého důvodu. Jsou zkrátka slušivé a umí nám dodat šmrnc a krásně doplní náš vzhled. Kromě toho, že je nosíme jako důležitý módní doplněk, umí brýle také ledacos schovat a tak se nemusíme moc trápit s líčením, schovají naše unavené oči a kruhy pod očima. Zkrátka důvodů proč je nosit je víc než dost.
černé brýle
A protože jsou pro nás takovou nezbytností, měli bychom si s jejich výběrem dát práci a nekoupit si hned první, na které narazíme. Pokud si nejste moc jisti tím, které brýle vybrat, aby vám slušely a padly, je nejlepším způsobem vybírat je, podle tvaru vašeho obličeje. Pak budete mít jistotu, že nešlápnete vedle.
·         Hranatý obličej: pokud máte tvar svého obličeje hranatý, který se vyznačuje výraznými rysy lícních kostí a brady, vybírejte sluneční brýle typu pilotky a také brýle s kulatými a oválnými obroučkami.
·         Obličej do trojúhelníku: trojúhelníkový tvar obličeje, poznáte podle toho, že je obličej užší, čelo je širší a od něj k bradě se obličej postupně zužuje. Brýle volte vždy kulaté, ty vám krásně vyplní prostor mezi čelem a bradou.
slunce za brýlemi
·         Oválný obličej: máte-li oválný typ obličeje, máte vyhráno. Oválný obličej poznáte podle toho, že se vám jen malinko rozšiřuje obličej v oblasti lícních kostí. Slušet vám v tomto případě budou úplně všechny typy a tvary brýlí a můžete si dovolit nosit cokoliv.
·         Kulatý obličej: jak vypadá kulatý obličej asi netřeba popisovat. Obličej nemá žádné výrazné rysy, naopak vše je dokulata. Takový tvar obličeje už se nesnese s kulatými brýlemi, které ho jen více zakulatí. A tak vybírejte brýle jen hranatého tvaru.

Back To Top