Finance

Hypotéka bez registru vás nenechá na holičkách

Když se člověk podívá na reklamní poutače a inzerce v novinách, tak má rázem pocit, že získat půjčku je snad ta nejsnazší věc v životě – peníze se nám nabízejí na každém rohu. Ovšem je tomu opravdu tak? Jakmile se žádostí o úvěr do banky opravdu vyrazíte, tak přijdete na to, že je celá věc mnohem komplikovanější. Peníze totiž dostanete jen za předpokladu, že máte dobrou bonitu, nemáte zápis v registru, máte ideální věk, nejste zatíženi dluhy z minula, a nejlépe neživíte žádnou rodinu. V opačném případě očekávejte mnoho komplikací, dlouhé vyřizování a dokazování, a nakonec dost možná zamítnutí vaší žádosti.
stříbrné švýcarské mince

Opravdu to musí být tak složité?

Ale to víte, že nemusí. Jde jen o to, abyste o peníze požádali na tom pravém místě. Banky jsou možná tradiční a nemusíte se obávat, že byste s takovým úvěrem šlápli vedle, ovšem to samé vám dnes mohou nabídnout i nebankovní společnosti. A právě ty vám toho dnes mohou nabídnout mnohem, mnohem více.
Minimálně vstřícný přístup a toleranci drobných prohřešků.
Zapomeňte na komplikace spojené s nízkou bonitou anebo se zápisy v registru. Obě dvě věci je možné tolerovat. Můžete požádat jak o hypotéku bez registru, tak o hypotéku bez doložení příjmů. Stačí jen vědět, jak na to.
balíčky bankovek převázané stužkou
Základem úspěchu s nebankovním úvěrem je individuální přístup ke každému žadateli. A to je přesně to, co vám zajistí půjčku ušitou na míru vašim potřebám, ideální dobu splatnosti i výši splátek, a podanou ruku v situaci, kdy se potýkáte s nějakými konkrétními problémy.
Právě individuální přístup v žádné bance nenajdete. A v tom spočívá hlavní rozdíl mezi bankami a nebankovními společnostmi. Do banky se vyplatí jít v případě, kdy je váš život ideální, na nebankovní společnost se můžete obrátit kdykoli, když se vám daří dobře, i když se vám daří méně.
Takže až zase jednou budete potřebovat peníze a budete mít zápis v registru, tak si vzpomeňte na vstřícnou hypotéku bez registru.

Back To Top