Služby

Koruna zahrady


Konečně jsme si postavili náš vytoužený dům. Sice to nebyla žádná procházka růžovou zahradou, ale máme ho. Při té představě co nás všechno čeká, jaké příslušné papíry musíme mít orazítkovaný, kolik schválení musíme projít. No ale i tak jsme do toho šli a máme hotovo. Konečně. Dům už nám stojí, vnitřní vybavení už máme taky a teď nám jen zbývá si zvelebnit naši zahradu. Jenom že po čase kdy jsme peníze utráceli za stavbu a úpravu, tak na zahradu už finance nezbili. Tak jsme museli čekat a šetřit. Trvalo to necelý rok, ale za ten rok jsem měly možnost si projít plány zahrady a v klidu si ujasnit jak jí vlastně chceme. Kde bude posezení, kde umístíme bazén a mým největším snem bylo mít vlastní pergolu u domu, kde budeme moci jen tak relaxovat, nebo sedět u sklenky vína s našimi dobrými přáteli.

pergola

A tak jsem sedla k počítači a hledala. Vyskočilo na mě spousta firem, od kterých jsme měli možnost mít nabídku na pergolu. Ale do ničeho jsme se nechtěli hned hrnout a tak jsme pečlivě vybírali až jsme vybrali. Pergoly https://www.pergoly-trutnov.cz byli pro nás výhrou. S výběrem pergoly nelitujeme a jsme velmi rádi, že už jí konečně máme a splnila jsem si sen.

pergola

Jelikož pergola prostě musela být. Mám na ní krásné vzpomínky s dětství. My jsme jí bohužel nikdy neměli, jelikož jsme bydleli v bytě a tam pergolu těžko můžete mít. Ale aspoň jí měla moje babička s dědou na zahradě, byla prorostlá zelenými, plazivými rostlinami, které v létě kvetli, tu krásu už nikdy neodstanu z hlavy. K mému údivu, vypadala opravdu skvěle. Babička s dědou tam měli udělaný krb, kde jsme vždycky grilovali a pak jsme v pergole i nocovali. Moc ráda bych chtěla yb to semnou zažili i mé děti, a proto jsme se i pro pergolu rozhodli. Firma nám pomohla naprosto od základu a mi jí můžeme jenom vynachválit. A kdyby jsme měli časem pergolu vyměnit nebo dokonce kdybych měla doporučit přátelům kde hledat, tak jednoznačně pergoly Trutnov.

Back To Top