Služby

Perfektní předzahrádka jako vizitka domu

Předzahrádka je vizitkou každého majitele domu. Je to první, čeho si návštěva všimne, když k vám přichází. Krásná předzahrádka je pak tím, čeho si všímají kolemjdoucí, a dle čeho vás posuzují vaši sousedé. Jak ji zvelebit?

Minimalismus

Minimalistická předzahrádka obvykle sestává z několika málo udržitelných keříků, a dokonale posečeného trávníku. Dokonalost však není hračka, alespoň zprvu. Proto je nejlepší pro začátek svěřit svůj trávník odborníkům, kteří jej nejen posečou, ale provedou i mulčování, a zajistí, že tráva na vaší zahrádce poroste rovnoměrně. Cena sekání trávy seceni-mulcovani.cz se odvíjí od více faktorů, a to velikost trávníků, výška porostu, rovněž i náročnost. Ve výsledku se to ale vyplatí. Na tuto práci si můžete pozvat firmu Böhm, s.r.o., která zajistí sekání pomocí různých technik a přístrojů, v závislosti na náročnosti a velikosti terénu.

modrý dům

Bezúdržbovost

Pokud stojíte o krásnou předzahrádku, ale nemáte čas se zabývat údržbou, můžete na místo trávníku zasypat terén materiály, které se k tomuto účelu hodí. Například kůra, písek, nebo kamínky. Mezi ně pak nasadíte okrasné keře, aby zahrádka nepůsobila prázdně, a výsledek na sebe nenechá dlouho čekat.

Květiny

V případě že se však nudíte, a zahradničení vás baví, můžete si na předzahrádce vytvořit krásný květinový záhon. Při správné volbě květin je pak takový záhon dokonalou ozdobou domu, působí romanticky, a stylově.

velký dům

Anglie

Tento styl se hodí především k domům obloženým cihlami, nebo kamenem. Jedná se o nerovnoměrně rozsázené keře a stromy, které poskytují stín, bílou lavičku mezi růžemi, a třeba i okrasné pítko pro ptáčky.

Praktičnost

Pokud však stojíte především o něco praktického, není od věci celý pozemek vydláždit, a namísto květin a keřů v zemi, dozdobit například velkými betonovými květináči, ve kterých porostou překrásné, vámi zvolené květiny.

Back To Top