Web

Skladování

Potřebujete další místo pro své výrobky nebo jen chcete uchovat své věci. To není žádný problém, můžete využít službu kde si lehce pronajmete kontejner. Do kterého si potom své věci můžete po nějakou dobu uschovat. Ono je to někdy lepší. Nemusíte se probírat haldou věcí, které zrovna nepotřebujete. A pokud jich máte opravdu moc tak tuhle nabídku určitě mile rádi uvítáte. A jaký kontejner si můžete pronajmout a na jak dlouho? To by vás asi mělo zajímat zatím nejvíce. Kontejnery, které si můžete pronajmout jsou o velikosti 33 m krychlových anebo 67 m krychlových, tak že jsou opravdu velké a vejde se tam toho opravdu hodně.

kontejner

Nemusíte se vůbec o své uschované věci bát, jelikož jsou kontejnery bezpečné. Navíc jsou voděodolné a jsou taky uzamykatelné. Tak že vaše věci budou naprosto v bezpečí a jen tak se k nim někdo nedostane. A popřípadě kdyby přišla nějaká velká voda a záplavy, tak se taky nemusíte bát, díky tomu že jsou voděodolné. Do kontejneru se dostanete kdykoliv. Přístup zde máte 24 hodin,7 dní v týdnu. Tak pokud si smyslíte že musíte večer vyzvednout nějaké věci nebo brzy ráno, tak se nemusíte obávat a bez jakéhokoliv problému se do svého kontejneru dostanete. Ještě k té bezpečnosti. Areál kde kontejnery jsou, je celý večer osvětlen a taky střežen kamerovým systémem. Opravdu jsou na dále vaše věci v bezpečí. Tak není problém tuhle službu přijmout a udělat si tam své jakoby skladiště.

kontejenr

Skladové kontejnery pronájem

Ceník i jako veškeré informace naleznete přímo na webových stránkách, které si můžete pečlivě prostudovat a seznámit se tak s nabízející službou. Kontejner si můžete pronajmout jako krátkodobě na třeba 30 dni a pak i na dlouhodobě 150/180 dni, jak se vám to zrovna hodí a od toho se odvíjí i cena. Pokud máte svůj e-shop, tak je to skvělá příležitost, jak si zde udělat sklad věcí, které prodáváte a nemusíte je mít třeba doma nebo v malinké prodejně.

Back To Top