Nezařazené

Dárky pro atlety

Předplatné
Sport je drahý koníček, a kdykoli někdo něco zaplatí za vás, tak je to skvělý pocit. A nemusí to být přitom jenom předplatné časopisu, i když rokem speciálizovaného tisku váš obdarovaný jistě také nepohrdne. Dnes se dá koupit třeba, mezi rodinami běžců velmi oblíbené, předplatné na některou za sérií závodů. Jelikož startovné se dnes často šplhá do tisíců, tak vědomí, že si s ním celou jednu sezonu nemusím dělat hlavu, je úžasné. Zkusit můžete i předplatné dnes tolik populárních boxů. To znamená, že každý měsíc se bude moci sportovec nebo sportovkyně těšit na dárkový balíček plný vychytávek, jako jsou novinky ze světa výživy nebo sportovních oděvů. Fanoušky posilovny pak uctíte třeba deseti návštěvami jejich svatostánku.
šedá bota.jpg
Oblečení, boty
To je klasika, která nikdy nezklame. Ať už jde o jakýkoli sport, spotřeba hadříků je při něm někdy až neskutečná. Ponožky se trhají jako na běžícím páse, trička se vytahají, boty ochodí a šortky také vydrží jen omezené množství praní. Připadá-li vám hloupé dáva čistě praktický dárek, zkuste sáhnout po něčem, o čem víte, že by si to dotyčná nebo dotyčný sami nekoupili, jako třeba dražší bundu nebo speciální savý ručník. Prostě věci, které využijí, ale sami by za ně utrácet nechtěli.
boty, váha, míč a čínky.jpg
Jídlo
Jedna věc platí o lidech, co se věnují jakémukoli sportu, prakticky univerzálně: jejich nejčastější větou je: „Mám hlad.“ Možná máte zakódované, že dávat jídlo se nesluší, ale ujišťuji vás, že za zásobu energetických tyčinek, spalovačů nebo proteinu jejich oblíbené značky vám utrhnou ruce, a na dvacátém kilometru vás budou s plnou pusou uctívat jako své božstvo. Jen předem požádejte někoho, aby vám zjistil, co mají nejraději, popřípadě, pokud s nimi bydlíte, se podívejte sami. Nechce-li se vám dávat sportovní výživu, tak oblíbenými dárky jsou i čokolády, různé druhy oříškových másel, sušené ovoce nebo, samozřejmě coby zdroj iontů, pivo.

Back To Top