Výrobky

Příslušenství k bazénu

Každý z nás, kdo má bazén, tak dobře ví, že to není jenom o napuštění vody, ale také o starosti o něj a o příslušenství k bazénu. Jen těžko byste udrželi http://www.plachty.as/ bazén čistý, bez chemické úpravy vody, síťky na hmyz, či plováku na tablety. Do bazénu je však potřeba se také dostat a jak jinak než po schodkách do bazénu. Pokud budete nějaký bazén kupovat, tak si vždy prověřte, co bazén obsahuje za příslušenství, ať pak doma nejste překvapení. Jestliže po příjezdu domů zjistíte, že Vám něco chybí, tak se obraťte na firmu Chlorito, kde koupíte vše k bazénu a vířivkám.

solární plachta

Tato společnost prodává výhradě všechno, co potřebujete k bazénu a zahradě. Najdete zde základní věci pro bazén, jako jsou teploměry, sůl do bazénu, chlórové tablety, plováky, síťky na hmyz, čističe, hračky pro děti, ale i solární ohřevy. Jestliže chcete mít vodu během léta teplou, tak vsaďte na solární plachtu na bazén. Ta se vyrábí v mnoha podobách a můžete jí koupit v oválném, kruhovém a také obdélníkovém tvaru. Jestliže máte doma atypický bazén, tak nevěšte hlavu, tato společnost Vám udělá solární plachtu přímo na míru. Plachty se prodávají transparentní, modré, či černé. Černé plachty na sebe nejvíce vážou teplo a je tak ideální pro bazén, který chcete mít příjemně vyhřátý.

solární plachta

Samozřejmostí je, že jsou plachty kvalitní a můžete si je objednat v nejrůznějších rozměrech. Solární plachta také zabraňuje znečištění bazénu a to proto, že listí a bordel zůstane na plachtě a tu pak můžete pohodlně vytřepat. Zabijete tak dvě mouchy jednou ranou. Na internetových stránkách se můžete podívat na všechny výrobky, které firma nabízí a prohlédnout si i zajímavé akce, které během roku dělá. Najdete zde mnoho zboží v akci a ušetříte tak peníze, které můžete investovat jinam. Máte-li doma tedy nedostatek chemie, nebo Vám něco chybí, tak neváhejte a obraťte se na tuto společnost.

Back To Top