Výrobky

Vhodné zábradlí

Opravdu hodně jsem se zajímala o design a další podobné věci, které se dají dekorovat nebo navrhovat. Taky jsem chtěla studovat takovou školu, která se právě o design anebo architekturu hodně zajímá. Jenomže jsem bohužel na to neměla vůbec žádné peníze. Takže jakmile jsem udělala maturitu, tak jsem se musela vzdát svého snu, že bych studovala na nějaké vysoké škole. Šla jsem tedy pracovat. I když jsem tedy dělala v pečovatelský a ve zdravotnictví, tak jsem stále nemohla myslet na to, že jsem třeba mohla být designérka nebo módní návrhářka.

Balkon mám moc ráda.

Takže jsem nakonec potom byla ráda, když si mě třeba přátelé anebo rodina někdy pozvali na to, abych jim třeba zařídila jejich interiér anebo poradila s exteriérem. Mám už za sebou třeba čtyři návrhy zahrad a taky dva interiéry ložnic a obývacího pokoje. Mě to opravdu hodně baví. A potom, když jsme taky k nám domů potřebovali zábradlí na balkon, tak jsem si vybrala na webové stránce kmdesign.cz, kde mají opravdu nádherné zábradlí. A nemají tam zábradlí jenom na balkon, ale také zábradlí na terasu anebo další zábradlí, které můžete dát do exteriéru ale taky do interiéru, záleží pouze na vás, jak vy se sami rozhodnete.

Co říkáte na tyto balkony?

A také bych koukala na to, jakou údržbu zábradlí na balkon budete potřebovat. Proto jsem si řekla, že by kovové anebo dřevěné zábradlí na balkon bylo opravdu ideální, a navíc taky vzhledově lepší. Mně osobně se nejvíce líbí dřevěné zábradlí na balkon, protože to vypadá více přírodně a také moderně. Navíc, když máte dřevo už dlouho, tak ono vlastně zraje a vypadá čím dál tím lépe. A ne nadarmo se říká, že dřevo zraje jako víno. A zábradlí na balkon https://www.kmkdesign.cz/zabradli-balkonova-terasova bude také pro vás velmi praktické, protože například já sama bych si nedokázala představit, že bych měla velký dům a neměla bych tam nikdo zábradlí. Co bych dělala, kdybych třeba pak z balkonu spadla?

Back To Top