Služby

Rezervační systém

Když si v dnešní době chcete zajít do fitness centra a chcete si zarezervovat třeba osobního trenéra, nebo se přihlásit na nějakou lekci aerobiku nebo třeba zumby je to mnohem jednodušší jako dřív. Ještě několik let zpátky jste vždy museli do fitness centra osobně zajít a objednat se a byl to časově náročnější proces. Dnes už nejen ve fitness centrech fungují více a více online rezervační systémy, které Vám ušetří spoustu času a také vše zjednoduší. Můžete se tak objednat z práce nebo z pohodlí domova. Myslím si, že pokud si chcete fitness centrum v dnešní době třeba založit, tak online rezervační systém je už téměř povinná výbava. Samozřejmě si ale musíte zajistit takový, který není moc složitý a hlavně je dobře přehledný a by se v něm zákazníci dobře vyznali. Přece jen pokud nebudou moct najít na kdy vlastně rezervaci mají nebo kdy je volný den, pravděpodobně zkusí jiné fitness centrum.

Fitness centrum

Poskytují moderní rezervační systém pro sportoviště a fitness centra ale také třeba pro počítačové herny, lekce tance a v podstatě všechny služby kde se zákazníci nějakým způsobem rezervují. Velká výhoda je, že si systém můžete vyzkoušet na čtrnáct dní zdarma a zakoupit si ho až poté, jestli Vám bude vyhovovat. Systém má ohromné množství funkcí jako je například: propojení Multisport karty, vytvoření různých voucherů, livestreamu, propojení s různými slevovými portály, EET i s účtenkami které se zobrazí na Vašem účtu, registraci přes Facebook nebo Google, různé grafické úpravy a nebo třeba velký počet platebních bran při dobíjení kreditu. Stačí jim pouze napsat, firma Vám poté připraví systém podle Vašich představ a vy si ho poté můžete vyzkoušet a začít nabízet zákazníkům k rezervaci.

Rezervační systém

Systém je opravdu přehledný a vizuálně je taky dobře vyřešen. Vše si můžete dle Vaší potřeby graficky a barevně upravit podle Vašich představ. Pokud máte ještě nějaké dotazy na stránkách je e-mail a také samozřejmě telefonní číslo. Také se tam můžete podívat na demo verzi. Je to moderní systém kterým rozhodně chybu neuděláte.

Back To Top