Služby

Servis vířivky je u nás ten nejlepší

Společnost Spa Aqua Servis provozuje kvalitní servis vířivek v Praze. Máte doma vířivku, ale nevíte jak ji připravit na zimu, vyčistit či opravit trysky? V tom případě jste spaseni, jelikož kvalifikovaní specialisté na údržbu a opravu vířivých van vám rádi poradí a vykonají práci za vás:

Vířivá vana v koupelně

Kompletní servis

Kompletním servisem a obsluhou u vířivých van se samozřejmě rozumí výměnou a opravou poškozených masážních pump, trysek, sacích košů, cirkulačního čerpadla, pískové filtrace, řídící jednotky, Osvětlení či dávkovače chemikálií. Na veškeré tyto služby platí určitá záruka, zajistí aby na vás zbyla pouze relaxace. Kvalitní údržba vás a vaší vířivou vanu perfektně připraví na sezónu koupání:

  • Změří hustota vody
  • Seřídí automatické dávkovače
  • Namontují nové zařízení
  • Renovují ovládací systém
  • Poškozené díly se odstraní a nahradí novými (motory, trysky, potrubí)
  • V případě zazimování bude celá vana vyčištěna a zacelena. Odpojí se veškeré externí systémy a rozloží veškeré potrubí.
  • Dodají vám kvalitní chemické přípravky na čistění povrchu.

hydromasazni vana - telo

Ceník

Jak jistě víte, žádná kvalitní služba není zadarmo, či-li ani tato, nicméně nemusíte se bát. Rozmezí za odvedené služby za hodinu se pohybují pouze okolo 400 Kč. V každém případě se jedná jen o přibližnou částku a jednatel se individuálně s každým klientem na přesné ceně sám domlouvá. Za dopravu po České Republice si prodejce stanovil sazbu 10 Kč/Km a paušální výjezd po okolí Prahy jen za 350 Kč.

Zakládá na profesionalitě

Pracovníci společnosti Spa Aqua Servis jsou opravdoví profesionálové, kteří vaší vířivou vanu znovu nakopnou či připraví na další sezóny. Servis máte k dispozici 24 hodin denně a spoustu dalších služeb, které jsem v tomto článku nevyjmenoval. Spa Aqua Servis pobírá svou práci se vší uvážlivostí a pečlivostí, to taktéž dokazuje její silné hodnocení.

Back To Top