Výrobky

Jak funguje neera detox a kdy je vhodná doba s ním začít

Ještě než přijde zima je vhodná https://www.emimino.cz/diskuse/partner-hromadi-veci-111277/ doba na pročištění organismu, který v sobě hromadí toxiny. Ty se musí dostat z těla pryč. Dopřejte si proto očistnou kůru.

Jak funguje neera detox a kdy je vhodná doba s ním začít

V našem těle se neustále hromadí nebezpečné toxiny, které nás oslabují. Několikrát ročně je ideální dopřát si očistu organismu, aby všechny nahromaděné toxiny, mohly z těla odejít pryč. My se pak budeme cítit mnohem lépe a také budeme zdravější. Mnoho lidí má ale z detoxikačních kůr velké obavy a často zcela zbytečně. Během detoxu je zapotřebí dodržovat přísný stanovený režim a je nutné vyhýbat se zcela pevné stravě, vydržet se to však dá. Navíc vám za to tělo skutečně poděkuje.

pexels-photo-4552049

Ještě než přijde zima

Tělo by mělo být na zimní období dobře připravené. Je tedy nejvyšší čas očistit ho. Právě před zimou nebo naopak po zimě přichází nejvhodnější doba na očistnou kůru. Skvělé výsledky a ohlasy má neera https://www.nakliceno.cz/neera/ detox. Jde o speciální kůru, která zbaví tělo přebytečných a nebezpečných toxinů, výborně pročistí také trávicí trakt, vylepší stav vnitřních orgánů, jako jsou ledviny nebo játra a výborně se projeví také na stavu kůže, kterou posiluje. Neera detox prokazatelně vylepší celkový fyzický stav člověka a mimo jiné se také výborně odrazí na tom, jak se člověk cítí psychicky. A co právě v tomto ročním období nejdůležitější – posiluje imunitní systém. Žádná nemoc si tak na vás už nepřijde.

pexels-photo-4553020

Není se čeho bát

I když je představa toho, že budete muset vynechat pevnou stravu po dobu detoxu, poměrně děsivá – bát se toho skutečně nemusíte. Kůra se nemusí držet příliš dlouho, pokud si na to netroufáte a jste úplný začátečník, nikdy jste žádnou podobnou kůru nedrželi – je logické, že máte obavy. I pouhé tři dny postačí k tomu, aby očistná kůra zabrala tak, jak má a vy jste pocítili ten rozdíl. Ideálně se má kůra dodržovat po dobu jednoho týdne, zkušení to vydrží i deset dnů. Je však jen na vás, jak dlouho se budete chtít čistit.

Neera je speciálně vytvořený sirup, který obsahuje všechno – pročistíte se a přitom i bez pevné stravy budete mít dostatek energie na všechny běžné aktivity. Když vydržíte bez jídla první den – zbytek kůry bude pro vás hračka.

Back To Top