Služby

Půjčovna dodávek poslouží jako partner pro vyklízení bytů

Generální úklid

Každý z vás si pod tímto pojmem představí něco jiného, o rozsahu této akce zpravidla rozhoduje nadšení a schopnost pustit se do smělého projektu velkého úklidu kanceláře, dílny, suterénu domu, ale také vyklízení staré půdy před rekonstrukcí, pozůstalosti či bytu po bývalých nájemnících.

kočka s koťaty

Každopádně jde o nesnadný úkol, na který si někteří lidé najímají specializované firmy, ale dá se to zvládnout i mnohem levněji a rychle i svépomocí. Potřebujete pouze k ruce někoho šikovného a spolehlivého, a pokud možno s řidičským oprávněním, aby vás dokázal vystřídat v řízení většího vozidla typu dodávky.

Dodávka je pro tyto účely perspektivním dopravním prostředkem, neboť na vás čeká řada nástrah v podobě velkých kusů nábytku, starých koberců, zaprášených matrací plných roztočů, nebezpečných chemikálií, nefunkčních domácích spotřebičů a spousty dalších chuťovek, s nimiž byste neuspěli s omezeným nákladovým prostorem osobního auta. Zároveň je možné zajistit vozidlo s tažným zařízením a připojeným přívěsem s plachtou, čímž se významně zvýší úložná plocha.

vyklízení bytu

Jak si počínat s pronájmem dodávky

Půjčovna dodávek Rentcarservice vám zajistí vozidlo v dobrém technickém stavu s platnými doklady, s dálniční známkou a s asistenční službou, a pochopitelně výhodně pojištěné (pro jeho majitele) pro případ poškození či nehody. Pro vás to znamená sjednat si ještě vlastní pojistku, která bude výhodná hlavně pro vás, a proplatí pojistné plnění v situaci, kdy vaší vinou vznikne na vozidle nějaká škoda.

Naprosto zásadní je seznámit se do puntíku s nájemní smlouvou a dodržet všechny její body a samozřejmě převzít vůz alespoň ve dvou lidech a přebírání auta dokumentovat fotografiemi. Vozidlo také musíte vrátit čisté, a to i uvnitř, a nezapomeňte rovněž na dotankování paliva do plné nádrže. Každé opomenutí bodu nájemní smlouvy se vám pak zbytečně prodraží.

Back To Top