Výrobky

Správný způsob hubnutí

Dostat ze svého těla přebytečné množství tuků může vypadat jako procházka růžovou zahradou, ovšem pouze pro člověka, co to ještě nikdy nezkoušel.

Správný způsob hubnutí

Už vás nebaví mít dvacet kilo nadváhu a rádi byste se vrátili co se vaší hmotnosti týče o pár let zpět? Tak to gratulujeme. Uvědomit si problém je prvním krokem k jeho eliminaci. Ovšem to těžší váš ještě čeká. Hubnutí jako takové totiž nemusí být zrovna nejpříjemnější, zvláště, když se to dělá špatně. A mnoho lidí ubrat na váze skutečně potřebuje. Přeci jen, Češi jako národ patří mezi nejobéznější jedince nejen v Evropě, ale dokonce i na planetě. A to samozřejmě s sebou nese celou řadu rizik a potíží. Asi těmi nejvážnějšími jsou duševní, respektive civilizační choroby.

Dietní burger

Proto je dobře, že jste se rozhodli zhubnout, jelikož to je ten nejlepší způsob, jak se vyvarovat celé řade nemocí. Ovšem jak na to? Na světě jsou stovky a tisíce návodu, jak zhubnout během několika málo týdnů o desítky kilogramů. To jsou samozřejmě nesmysly, takhle to rozhodně nefunguje. Měli byste si vybrat způsob, který je ověřený a u kterého budete mít jistotu dobrého výsledku. Tím způsobem je kupříkladu i keto dieta.

Efekt uvidíte brzy

Nejedná se samozřejmě o žádné zázračné hubnutí, ale efektivní tato dieta rozhodně je, a to velice. Je však důležité je dodržovat přísně, bez jakéhokoliv škobrtnutí. Funguje totiž na principu nedostatku cukru, při kterém tělo hledá další zdroj energie a nachází ho právě v tucích. A ty pak ve velkém množství likviduje. Ovšem je potřeba se dostat do takzvané ketózy, tedy stavu, kdy tělo bude takřka prosté jakékoliv glukózy. Jakmile si třeba jen osladíte kávu, tento stav končí.

Dietní jídlo

Sport pomůže

Samozřejmě platí, že celý proces můžete výrazně urychlit, když se krom diety ještě pustíte i do sportu. Není potřeba makat na sto deset procent od rána do večera. Bohatě postačí, když alespoň třikrát týdně vyběhnete do parku a uděláte kolem něj několik koleček. Výborně je i kolo, případně jízda na in-line bruslích. Nemusíte se kdovíjak přemáhat, stačí se udržovat v dobré kondici.

Back To Top